Veshje

 • Eleganca klasike me pantallonat e veshjeve të punës PerfectFit

  Eleganca klasike me pantallonat e veshjeve të punës PerfectFit

  Pantallonat cargo për femra janë një lloj pantallonash të përshtatshme për ambientin e punës, me rehati dhe qëndrueshmëri.Krahasuar me pantallonat tradicionale të grave, pantallonat e grave zakonisht janë më funksionale dhe praktike, të përshtatshme për aktivitete të shpeshta ose duhet të përballojnë një sasi të caktuar të rasteve të presionit të punës.

 • Kostumi sportiv i fëmijëve tregon vitalitetin rinor

  Kostumi sportiv i fëmijëve tregon vitalitetin rinor

  Një kostum i printuar dixhital për fëmijë është një grup veshjesh i krijuar për fëmijë, zakonisht i përbërë nga një majë, jelek dhe pantallona.Printimi dixhital është një teknologji moderne printimi që mund të printojë modele direkt në veshje përmes kompjuterëve dhe printerëve, me efekte të qarta dhe të ndritshme.

 • Këmisha klasike Polo rrit stilin tuaj

  Këmisha klasike Polo rrit stilin tuaj

  Këmishë me mëngë është një këmishë me mëngë të shkurtra ose me mëngë të gjata, ajo ka një tipar të përbashkët është me një jakë dhe dy ose tre butona.Zakonisht, bluzat Polo janë prej pambuku ose materialesh me fibra sintetike, dhe është gjithashtu e zakonshme të përdoren vija me rrip.

 • Netët e ëndërruara dhe gjumë të qetë me jastëk

  Netët e ëndërruara dhe gjumë të qetë me jastëk

  Jastëku i hedhjes është një jastëk i butë i krijuar për të ofruar mbështetje dhe relaksim të rehatshëm, zakonisht për qafën, belin ose pjesë të tjera të trupit.Jastëkët e hedhjes mund të përdoren për të fjetur, për të pushuar, për të parë TV, për të udhëtuar dhe raste të tjera për të ofruar rehati dhe mbështetje shtesë.

 • Puloveri me kapuç shpalos stilin tuaj të rrugës

  Puloveri me kapuç shpalos stilin tuaj të rrugës

  Një bluzë me kapuç, e njohur gjithashtu si kapuç ose kapuç, është një lloj maja me kapele.Zakonisht ka një dizajn me mëngë të gjata në të cilin pjesa e kapelës ngjitet drejtpërdrejt në jakë për të formuar një mbështjellje të plotë të kokës.Kërcimet me kapuç zakonisht bëhen nga pëlhura të buta, të tilla si përzierje pambuku ose leshi, për rehati dhe ngrohtësi.

 • Jelek sportiv me stampa rrjetë Stay Cool and Stylish

  Jelek sportiv me stampa rrjetë Stay Cool and Stylish

  Jeleku sportiv me stampa rrjetë është një jelek sportiv i bërë nga pëlhura rrjetë, dhe i printuar në jelek.Rrjeta është një pëlhurë me frymëmarrje, e lehtë dhe e rehatshme, e cila është shumë e përshtatshme për veshje sportive.Procesi i printimit shton një ndjenjë të modës dhe personalizimit duke printuar modele dhe dekorime të ndryshme në jelek.

 • Përparëse më e rehatshme dhe e qëndrueshme

  Përparëse më e rehatshme dhe e qëndrueshme

  Përparëse është një veshje që përdoret për të mbrojtur trupin dhe veshjet nga ushqimi ose mbeturinat e tjera, dhe zakonisht përdoret për gatim, pastrim dhe aktivitete të tjera shtëpiake.Përparëse në përgjithësi janë prej pëlhure dhe mund të lidhen rreth belit ose gjoksit për të mbuluar pjesën e përparme dhe të poshtme të trupit.

 • Ngrini stilin tuaj me çantën tonë elegante të modës

  Ngrini stilin tuaj me çantën tonë elegante të modës

  Çanta e kanavacës së modës është një çantë e zakonshme për të mbajtur sende, zakonisht është bërë nga materiali i kanavacës, me karakteristikat e lehta, të qëndrueshme dhe të lehta për t'u pastruar.Me një dizajn të thjeshtë, këto çanta mund të përdoren si nga burrat ashtu edhe nga gratë, duke i bërë ato një zgjedhje elegante dhe praktike.

 • Kostum sportiv Çlironi potencialin tuaj

  Kostum sportiv Çlironi potencialin tuaj

  Një tuta është një grup veshjesh të përgjithshme të përbërë nga një jelek tuta dhe pantallona tuta, të përdorura kryesisht për të luajtur sporte të ndryshme dhe për të ushtruar trupin.Kostumet e veshjeve sportive janë bërë zakonisht nga pëlhura të rehatshme, që marrin frymë dhe elastike që ofrojnë komoditetin dhe lirinë e lëvizjes që kërkohet nga sportisti.Është në dispozicion në një larmi ngjyrash dhe stilesh.

 • Komfort i gjithanshëm: triko fanele me qafë të rrumbullakët

  Komfort i gjithanshëm: triko fanele me qafë të rrumbullakët

  Një kapuç me kapuç me jakë të rrumbullakët është një xhaketë e bërë nga pëlhurë e butë fanelete me një dizajn të rrumbullakët të qafës.Kapuçi është zakonisht një dizajn me mëngë të gjata, por ndonjëherë vjen në variante me mëngë të shkurtra ose pa mëngë.

 • Eleganca klasike me rrobat e punës PerfectFit

  Eleganca klasike me rrobat e punës PerfectFit

  Kominoshe për femra janë një lloj veshjeje e përshtatshme për femrat për t'u veshur në ambientin e punës.Krahasuar me veshjet tradicionale të grave, veshjet e grave janë më të qëndrueshme, praktike dhe komode për të përmbushur nevojat e punës dhe për të siguruar mbrojtje më të mirë.

 • Veshje të avancuara mbrojtëse kundër diellit për mbrojtje maksimale nga UV

  Veshje të avancuara mbrojtëse kundër diellit për mbrojtje maksimale nga UV

  Veshja kundër diellit është një lloj pëlhure mbrojtëse kundër diellit, ka një efekt të mirë mbrojtës ndaj diellit, mbrojtje nga rrezet UV.Veshjet mbrojtëse ndaj diellit janë zakonisht të lehta, me dizajn të frymëmarrjes, të përshtatshme për aktivitete në natyrë.Veshjet mbrojtëse ndaj diellit mund të bllokojnë në mënyrë efektive ekspozimin e rrezeve ultravjollcë dhe të mbrojnë lëkurën nga dëmtimi UV.Përveç kësaj, veshjet me krem ​​kundër diellit gjithashtu kanë qëndrueshmëri të mirë, nuk janë të lehta për t'u grumbulluar, për t'u zbehur, për të veshur një jetë të gjatë.

12Tjetra >>> Faqe 1/2